درباره شرکت مکران بیشتر بدانید

قابلیتها و توانایی های گروه پایش معدن مکران، شامل کلیه بخشهای زنجیره معدن و مواد معدنی از جمله سرمایه پذیری، اکتشاف، استخراج، فراوری، ثبت محدوده های جدید، انجام مطالعات زمین شناسی، نقشه برداری، ژئوفیزیکی، ژئوشیمیایی و تهیه انواع نقشه ها، تعیین ذخیره قطعی، تهیه دستورالعمل های اکتشافی و بهر برداری، طراحی معادن روباز و زیرزمینی، خرید و فروش محدوده ها و مواد معدنی، قیمت گذاری محدوده های معدنی و ایجاد حلقه اتصال بین معدنکاران و سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.

گروه تخصص معدنی و بازرگانی پایش معادن مکران در سال 1399 توسط جمعی از متخصصین بخش معدن، زمین شناسی، بازرگانی، اقتصادی و مدیریت با هدف توسعه و فعالیتهای بین المللی در بخش مواد معدنی تاسیس گردید. اهداف پیش روی این گروه فعالیت علمی و اصولی در زمینه اکتشاف، استخراج و بهره برداری از مواد معدنی، توسعه اکتشافات عمیق، صادرات مواد معدنی و افزایش ارزش آنها از طریق فرآوری و تولید محصولات جدید معدنی، تصحیح فرایند بازرگانی محدوده ها و مواد معدنی، کمک به ارتقاء سطح علمی موضوعات مرتبط می باشد. تاکید بر پتانسیلهای معدنی و بازرگانی جنوب شرق کشور با محوریت چابهار با در نظرگرفتن فعالیتهای بین المللی در دستور کار گروه قرار دارد.

 

 

معادن مکران

 • خدمات شرکت معادن مکران به شرح زیر است :

  • ثبت محدوده هاي معدني و ايجاد ارزش افزوده با انجام تکميل فرآيند اداريو مطالعات تکميلي اکتشاف

  طي اين فرآيند درطول سال بسته به ظرفيت صلاحيت فني و مالي شرکت که ازسازمان صنعت معدن وتجارت استان اخذ ميگرددمي توان به تناسب از يک تا 20 محدوده معدني از انواع مختلف ثبت کرد. اين توان براي امتياز حدود400 در نظر گرفته شده است و مواد معدني قابل ثبت از گروههاي مختلف مواد معدني درنظرگرفته شده است.

  • خريد معادن داراي پروانه بهره برداري توجيه دار و سرمايه گذاري در استخراج و فرآوري

  اين مورد درکوتاه و بلندمدت يکي از بهترين گزينه هاي سرمايه گذاري است و نقش متخصصين ذخاير مناسب از لحاظ ذخيره و عيار مي باشد که با مناسبترين قيمت ممکن از اشخاص حقيقي و حقوقي خريداري و تملک گردد.

  • خريد محدوده هاي معدني درحال اکتشاف ويامشارکت در اکتشاف با دارندگان محدودهاي معدني با توجيه فني مناسب براي اکتشاف

  اين فرآيند با لحاظ مسايل فني ومالي ميتواندگزينه بسيار مناسبي براي ادامه فعاليت شرکت باشد و حدواسط دوروش يک و دو مي باشد و مزيت آن بر کوتاه بودن مسير اداري اکتشاف و انتخاب مناطق بسيار مستعد در کمترين زمان زمان است.

text that describes this image